Aktuální informace COVID-19 (koronavirus)

Asi jsme si všichni představovali začátek jara trochu jinak. Vše se aktuálně točí kolem pandemie koronaviru (SARS-CoV-2) a my považujeme za důležité k tomu říct své. Chceme tě ubezpečit, že nám v Top4Sportu hodně záleží na zajištění bezpečnosti a zdraví našich zákazníků, zaměstnanců a partnerů.  


Fungujeme bez omezení 

I když fyzicky se od tebe vzdalujeme - museli jsme uzavřít naši fotbalovou prodejnu na Ječné i runningovou prodejnu na Náplavní, stejně jako odložit termín VltavaRunu, virtuálně jsme ti o to blíž. Náš e-shop a naše služby fungují naplno bez jakýchkoliv omezení. V uplynulých týdnech naše logistika podnikla mnohá opatření, díky nimž můžeme zajistit, že tvá objednávka opustí náš sklad spolehlivě a rychle, a to za zvýšených bezpečnostních a hygienických podmínek.


Bezkontaktní doručení

Nejen my, ale i všichni naši dopravci dbají při doručování na maximální hygienu včetně všech ochranných pomůcek. Pravidelně kontrolují tělesnou teplotu u svých pracovníků a provádí opakovanou dezinfekci osob i prostor. 
Pokud s kurýrem nechceš přijít do kontaktu, využij možnosti nechat si svoji zásilku doručit zcela bezkontaktně, kdy ti ji kurýr zanechá na zápraží. Aktuální informace k doručování zásilek a jednotlivým dopravcům viz. níže.


Prodlužujeme lhůtu na vrácení zboží

Prodloužili jsme dobu na vrácení zboží bez udání důvodu na 30 dní, takže máš dostatek času na rozmyšlenou a snad i na překonání karanténního období.


Platba objednávky

Při zadávání objednávky doporučujeme zvolit bezhotovostní platbu kartou předem. Tuto platební metodu jsme pro tebe aktuálně zvýhodnili slevou 20 Kč z objednávky. Zvaž prosím rizika spojená s platbou dobírky, která obnáší fyzický kontakt s kurýrem.


Myslíme na tvé zdraví

Uvědomujeme si, že sportovní aktivity jsou v současné době možné jen v omezené míře. Chceme tě však i nadále inspirovat a vést ke zdravému životnímu stylu.
Pojmi s námi karanténu jako výzvu a zapracuj na své kondici a imunitě. Budeme tě motivovat prostřednictvím našeho Instagramu, Facebooku a našich blogů.


Aktuální informace k doručování zásilek

Z důvodu karanténních opatření jsou některá PSČ nedostupná (viz seznam na konci této stránky). Protože je do těchto lokalit zcela zakázán vstup lidí, není v nich možné provádět ani doručení nebo vyzvednutí balíků. Veškeré zásilky směrované do oblastí vymezených PSČ budou vraceny zpět odesílatelům.

GLS

GLS avizuje, že při doručení zásilek na domácí adresy bude vzhledem k riziku nákazy postupováno distančním způsobem. Kurýr nebude vyžadovat podpis příjemce a omezí fyzický kontakt s vámi na minimum. Doručení na dobírku je stále možné, ale prosíme naše zákazníky o maximální využívání bezhotovostní platby již při objednávce přímo v e-shopu. V případě platby dobírkou v hotovosti si připravte přesnou částku předem.

Zásilkovna 

Zásilkovna se řídí nařízením Vlády ČR, které i přes zákaz maloobchodního prodeje umožňuje výdej zásilek z internetových obchodů, tj. samotný výdej zásilek z internetových obchodů může probíhat i v obchodech, kde je jinak prodej zboží vládním nařízením zakázán. Zásilkovna přijímá na svých výdejních místech v České a Slovenské republice pouze bezkontaktní platby, tj. platby kartou.

Pokud výdejní místo nemá platební terminál, tak má připravenou alternativu jak mohou zákazníci zaplatit svoje zásilky bezhotovostní platbou. Zákazník při vyzvednutí své zásilky na výdejním místě bez platebního terminálu, dostane při výdeji zásilky z klientské sekce SMSku s odkazem na platební bránu, kde zákazník provede online platbu kreditní kartou.

Česká pošta

Česká pošta omezila své služby a ukládá zásilku na ukládací poštu bez pokusu o doručení. 
U zásilek již odeslaných na aktuálně nedostupné PSČ se balík uloží bez pokusu o doručení. U těchto ukládaných zásilek odpovědný pracovník dodávací provozovny prodlouží úložní dobu na 15, resp. 30 dnů (podle druhu zásilky). Pokud u zásilky prodloužení úložní doby vyloučil odesílatel nebo není v souladu s podmínkami dané služby, nebude u konkrétní zásilky úložní doba prodloužena.